Apie mus

UAB “Bitas” įkurtas 1989 metais Kaune, kuriame susibūrė eilė buvusio Kauno radijo matavimų technikos mokslinio tyrimo instituto darbuotojų. Pradėta veikla nuo bendradarbiavimo su Lietuvos telekomu ir Lietuvos dujomis, kuriant joms įvairius matavimo prietaisus, ryšių sutankinimo sistemas, telemetrinių sistemų dujų parametrų matuoklius.

 

Vieni pirmųjų darbų, gamybos ir valdymo procesų automatizavimas. Galime pasigirti, kad tai buvo balsavimo sistemos LR Seime, Vilniaus ir Kauno savivaldybėse.

 

Dabar bendrovė išplėtė savo gamyba ir gaminių paskirties įvairovę. Įmonėje gaminama per 10 rūšių gaminių, kurie kiekvienias metais tobulinami ir koreguojami pagal naujausių technologijų pasiekimus. Šiuo metu įmonė daugiau specializuojasi projektuodama ir gamindama įvairių uždujinimo signalizatorių, korozijos gylio matavime, vamzdynų ir metalinių talpų apsaugoje nuo korozijos.

 

UAB ”Bitas” statusas yra maža įmonė, kurioje šiuo metu dirba 9 darbuotojai. Mūsų specialistai kuria, gamina ir įrengia įvairias uždujinimo signalizacijas, dujų parametrų matuoklius, termoreguliatorius, katodines stotis ir įvairios paskirties elektronikos sistemų gaminius.

 

 

Mūsų moto – kuriant ir gaminant elektronines sistemas suprasti kliento norus ir poreikius.